Virtuvės

Virtuvė - viena pagrindinių ir svarbiausių namų erdvių, kuri turi būti ne tik graži, bet ir tinkamai atlikti savo funkciją. Įsirengiant virtuvę - labai svarbu atkreipti dėmesį į baldus, jų stilių, dizainą ir medžiagas iš kurių gaminami virtuvės baldai. Profesionaliai įrengta virtuvė – tai tinkamai suskirstyta erdvė, kur patogu ruošti maistą, susirinkti visai šeimai prie pusryčių ar vakarienės  ir priimti svečius. Mūsų svetainėje www.baldaivisiems.lt rasite puikios kokybės, modernaus bei klasikinio dizaino virtuvės komplektų, stalai ir kėdės Jus tikrai nustebins kaina. Baldai internetu-greitas ir patogus būdas įsigyti baldus.

Šioje kategorijoje prekių nėra.

 • Virtuvės komplektai

  Virtuvės komplektai - tai viskas, ko labiausiai reikia Jūsų virtuvėje. Dalis virtuvės komplektų, Jūsų patogumui, gali būti iškomplektuojami.

  Virtuvės komplektai - vieni iš daugiausia baldų, parduodamų internetu. Virtuvės komplektas paprastai yra sudaromas iš kelių rūšių baldų - pastatomos spintelės su durimis, spintelės su stalčiais, ant jų dedamas specialus stalviršis, taip pat į komplektą pridedamos ir pakabinamos spintelės ir lentynos. Mūsų svetainėje www.baldaivisiems.lt rasite puikios kokybės, moderanaus bei klasikinio dizaino virtuvės komplektų. Baldai internetu-greitas ir patogus būdas įsigyti baldus.

 • Valgomojo komplektai

  Valgomojo baldai - tai vieta, kurioje galite priimti svečius, pasikviesti vakarieniauti draugus, kolegas ir ramiai leisti vakarus.

  Valgomieji skirti ne vien tik vakarienėms, jie padeda suartinti žmones, nes tik tuomet atrandame laiko niekur neskubant pabendrauti ir pasimėgauti maistu. Pas mus www.baldaivisiems.lt internetinėje parduotuvėje rasite valgomojo baldų, sumodeliuotų profesionalių baldų dizainerių ir taip savo valgomajį paversite šiuolaikišku ir itin jaukiu. Baldai internetu-greitas ir patogus būdas įsigyti baldus.

 • Stalai

  Virtuviniai bei valgomojo stalai - labai svarbus baldas virtuvėje. Galite rinktis iš įvairiausių virtuvės stalų - kvadrato, ovalių, apvalių formų stalų. Virtuvės baldų gamintojai gali pasiūlyti mažus staliukus virtuvei ir didelius virtuvinius stalus visai Jūsų šeimai. Mūsų svetainėje www.baldaivisiems.lt rasite puikios kokybės, moderanaus bei klasikinio dizaino virtuvės bei valgomojo stalų. Baldai internetu-greitas ir patogus būdas įsigyti baldus.

 • Kėdės

  Kėdės - tai baldai, kurie pasižymi universalumu, nes tą pačią kėdę galima pastatyti svetainėje, virtuvėje bei prieškambaryje, miegamajame ar net vonioje. Mūsų svetainėje www.baldaivisiems.lt rasite puikios kokybės, didelį modernaus ar  klasikinio stiliaus kėdžių virtuvės bei valgomojo kėdžių. Baldai internetu-greitas ir patogus būdas įsigyti baldus. 

 • Indaujos

  Indauja – tai baldas, kuris yra madingas valgomajame kambaryje ar svetainėje, jis gali atlikti nemažai funkcijų ir kitose Jūsų namų vietose. Tiek modernios, tiek tradicinio dizaino indaujos ne tik suteikia Jūsų valgomajam papildomos vietos indams, bet ir savotiškai papuošia bendrą Jūsų namų interjerą.

  Indaujos dažniausiai būna suskirstytos lentynomis ar stalčiais, atskirai lėkštėms, stiklinėms, stalo įrankiams susidėti. Kai kurios indaujos turi ir vidinį apšvietimą arba viršutinėje dalyje stiklo lentyną, kuri būna lyg vitrina gražiausiems daiktams demonstruoti. Mūsų svetainėje www.baldaivisiems.lt rasite puikios kokybės, didelį modernaus ar  klasikinio stiliaus  virtuvės bei valgomojo indaujų bei vitrinų. Baldai internetu-greitas ir patogus būdas įsigyti baldus. 

 • Baro kėdės

  Baro kėdės - jos turi būti funkcionalios bei išvaizdžios, nes būtina pagalvoti kaip jos tarpusavyje atrodys bendrame, virtuvės ir valgomojo interjero, kontekste. Pastebima, jog žmonės rinkdamiesi baro kėdes dažniausiai atkreipia dėmesį ir į jų patogumą. Kiekvienas nusprendžia kokio dizaino kėdes išsirinkti pagal tai, kaip dažnai ir kokiu tikslu ant jų sėdima. Jeigu jos naudojamos kaip pagrindinės ant kurių sėdima, kai pusryčiaujama, pietaujama ir vakarieniaujama, tuomet būtinai pasirenkamos tokios, kurios turi atlošus. Jeigu jos naudojamos tik labai retais atvejais, tuomet pasirenkamos minimalistinio dizaino. Tokiais atvejais virtuvės/valgomojo interjeras mažiau užkraunamas ir lieka erdvesnis.

 • Taburetės

  Taburetė - vienas senoviškiausių sėdimųjų baldų. Šis baldas neužima daug vietos Jūsų namuose, jį galite padėti po stalu ir bus nepastebima, bet yra puiki papildoma vieta sėdėjimui.

 • Virtuvės kolekcijos

  Virtuves kolekcijose - atraskite naujausias tendencijas ir nesenstančias  tradicijas. Tai padės jums sužinoti, kaip lengvai pakeisti savo virtuvę ir padaryti ją funkcionalia. Galite rasti idėjų kaip pakeisti jūsų virtuvės išvaizdą ir sukurti optimalų išdėstymą baldų, kurie tinka jūsų interjere. Dabar kiekvienas gali džiaugtis modernia ir ergonomiška virtuve.