Vaikų

Vaikų ar jaunuolių kambarys - tai jų asmeninė erdvė, miego ir žaidimų zona. Baldai, esantys šiame kambaryje, turi būti stilingi, praktiški ir patogūs. Patraukliai įrengtas kambarys – viena iš harmoningos vaiko raidos sąlygų. Psichologai įrodė, kad kambario interjeras turi įtakos formuojantis vaiko asmenybei, skoniui, interesams ir protinėms galioms. Taigi sukurdami komfortišką ir saugų interjerą tėvai įdeda didžiulį indėlį į atžalos auklėjimą ir tiesiog džiugina savo mažylį. Vaikas savo kambaryje praleidžia daugiausiai laiko, čia jis miega, žaidžia, mokosi, čia laikomi visi jam svarbūs daiktai. Taigi vienoje patalpoje turi tilpti net keturios zonos: miego, žaidimų, mokymosi, daiktų saugojimo. Nuo vaiko amžiaus ir būdo priklauso tų zonų išdėstymas. Kitas svarbus aspektas, kad laikui bėgant keičiasi kambario šeimininko poreikiai, norai ir interesai, dar prieš porą metų didžiulį džiaugsmą teikęs kambarys gali ir nebepatikti. Todėl investuoti beprotiškus pinigus į vaiko kambario baldus bei interjerą tikrai neverta. Tačiau pagrindiniai vaikų baldai – lova, spinta – turėtų būti ypač geros kokybės, nes jais bus galima naudotis ne vienus metus. Išmintinga įsigyti kartu su vaiku augančius baldus. Jei jie sukonstruoti iš atskirų modulių, kambario šeimininkui augant, keičiantis jo poreikiams arba gimus broliui ar seseriai, bus paprasčiau derinti, keisti ar papildyti interjerą.

Šioje kategorijoje prekių nėra.

 • Vaikų kambario komplektai

  Vaikų kambario baldų komplektai – juos dažniausiai sudaro spinta, rašomasis stalas ir lentynos, lova,  šie baldai yra patys svarbiausi vaikų kambaryje. Komplektai leidžia optimaliai ir racionaliai išnaudoti vaikų kambario erdvę, padeda ją sutaupyti ir suteikia daug praktiškos erdvės , kuri yra reikalinga vaiko žaidimams ar laisvalaikio leidimui su draugais. Komplektai  yra labai universalūs, pasižymi labai įvairiais ir  skirtingais  stiliais, formomis bei spalvomis. Įvairovė vaikų kambario komplektų mūsų internetinėje parduotuvėje yra labai didelė, todėl kiekvienas pirkėjas, net ir pats mažiausiais  turi galimybę išsirinkti norimą baldą. 

 • Lovos

  Lova- tai svarbiausias baldas vaiko kambaryje. Nuo jos patogumo priklauso miego kokybė ir kartu mūsų vaikų sveikata. Svarbu, kad lova būtų pagaminta iš natūralių nekenksmingų medžiagų. Labai patogu, kai miegamojo lovoje įmontuota patalynės dėžė, kur galima sudėti ne tik patalynę, bet ir nesezoninius vaikų drabužius ar žaislus, kurie yra nenaudojami. 

 • Dviaukštės lovos

  Dviaukštės lovos - ir itin praktiškas baldas. Norint sutaupyti vaiko ar jaunuolio kambario erdvės ir  paversti jį jaukesniu ir stilingesniu - dviaukštė lova yra puikus  pasirinkimas dviejų vaikų kambaryje. Viena pati pagrindinė savybė dviaukštės lovos  - ji užima mažai vietos ir yra patogi skirtingo amžiaus vaikams. 

 • Čiužiniai

  Čiužinys – neabejotinai pati svarbiausia miegamojo dalis. Lovoje praleidžiame apie trečdalį paros: čia ilsimės, atsigauname. Čiužinys gali smarkiai įtakoti miego kokybę, todėl būtina išsirinkti tokį, kuris geriausiai atitiktų Jūsų poreikius. Būtinai rinkitės tokį čiužinį, kuris derintųsi prie Jūsų mėgstamos miego pozos, svorio ir asmeninių pageidavimų. Net jei čiužinys laikomas minkštu, Jums jis gali būti per kietas arba atvirkščiai.

  Čiužiniai gaminami iš įvairių medžiagų. Išsirinkti tinkamą čiužinį ypač svarbu kenčiantiems nugaros skausmus ar turintiems kitokių sveikatos problemų. Būtų idealu, jei jis mažintų spaudimą atitinkamuose kūno taškuose: taip kur kas geriau išsimiegotumėte. Galiausiai, bet nemažiau svarbu yra tai, kad čiužinys turi būti patogus ir suteikti optimalią atramą kūnui, kad tikrai atsikeltumėte pailsėję ir pasikrovę energijos.

  Mes siūlome  platų čiužinių asortimentą internetinėje parduotuvėje, puikus mūsų konsultantai padėjus Jums išsirinkti tinkamiausią čiužinį.

 • Grotelės

  Grotelės yra miegamojo lovos dalis, kuri dažnai parduodama kartu su miegamojo lova. Tačiau miegamojo lovų groteles galima įsigyti ir atskirai. Grotelės čiužiniui suteikia papildomų savybių, užtikrina gerą čiužinio vėdinimąsi bei prailgina čiužinio tarnavimo laiką. Dažniausiai grotelės yra gaminamos iš medienos - lenktos medienos lentjuostės. Rinkdamiesi groteles, atkreipkite dėmesį į jų lankstumą, į bendrus parametrus, o taip pat į kiekvienos grotelės atskirai įdėjimo į sistemą principą. Ant miegamosios lovos grotelių čiužinys turi gulėti stabiliai, jos neturi girgždėti ir per daug išsilenkti. Galima rinktis medines ar iš plastiko pagamintas groteles. Grotelių gamintojai taip pat siūlo pirkti jau paruoštas grotelių sistemas arba pagal jūsų pageidavimus pagaminti tiek grotelių, kiek jums reikia.

 • Miegamieji foteliai

  Miegamieji foteliai - tai universalūs baldai, kurie puikiai pritaikomi vaikų kambaryje. Miegamasis fotelis yra paprastai ir patogiai susilankstomi, todėl gali būti pastatomas norimoje kambario vietoje. Spalvingi foteliai tiks tiek mergaitės, tiek berniuko kambaryje. Šis baldas Jūsų vaiko kambariui suteiks daug jaukumo ir erdvės, bei spalvingumo. Ypatingas dizainas miegamo fotelio papuoš Jūsų vaiko kambarį.

 • Stalai

  Darbo stalai reikalingi vaikui ir jaunuoliui namų darbams ruošti, piešti, rašyti. Rašomasis – nepakeičiamas baldas būsimo ar esamo moksleivio kambaryje – tiesiai laikysenai. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite paprastų rašomųjų stalų ir specialiai pritaikytų kompiuteriui, kartu su stalčių konteineriais, lentynomis,  arba be jų. Įvairaus dydžio stalus galėsite išsirinkti pagal skirtingus vaiko ar jaunuolio poreikius ir norus, tačiau  negalima pamiršti, kad vaikai auga greitai, o jiems augant turi keistis ir kambarys, todėl mūsų konsultantai Jums padės išsirinkti baldus, kuriuos galima pritaikyti tiek vaikų, tiek jaunuolių kambaryje.

 • Spintos

  Spintos – jos turi būti aukštos, talpios, funkcionalios, patogiai varstytis. Dabar gaminamos su paslėptomis rankenomis ar visai be jų. Stumdomosios durys gerokai patogesnės, nes taupo erdvę ir suteikia  interjerui elegancijos. Spintų pasirinkimas iš plačios spalvų paletės. Įvairiausių modelių bei skirtingų apdailų spintos. Keturių, trijų, dviejų ar vienų durų spintos. Kampinės spintos, spintos su stumdomomis durimis, spintos su stalčiais bei veidrodžiais. Visa tai rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

 • Komodos

  Komoda – labai funkcionalus baldas. Užimdama sąlyginiai nedaug erdvės, ji talpina daugybę daiktų: nuo skalbinių ir drabužių iki smulkmenų ir vaikų žaislų, kurios dažnai naudojamos. Specialistai paskaičiavo, jog komodos naudingumo koeficientas beveik šimtaprocentinis. Ir visa tai – dėl ištraukiamų stalčių. Būtent jie leidžia išnaudoti visą erdvę, suteiktą šiam baldui. Ne veltui žodis "commode" prancūzų kalboje reiškia „patogus“. Svarbiausia komodų ypatybė – daugiafunkcionalumas, todėl mūsų internetinėje parduotuvėje rasite paltų komodų asortimentą.

 • Kėdės
 • Naktinės spintelės

  Naktinės spintelės ir turi harmoningai įsilieti į bendrą kompoziciją, būti ne tik gražios, bet ir funkcionalios bei lengvai pasiekiamos. Jas geriau rinktis be aštrių kampų, kad naktį į jas nesusitrenktumėte nei Jūs, nei Jūsų vaikai. Puiku, kai stalčiai ištraukiami iki galo ir švelniai užsidaro nesukeldami papildomo triukšmo.

 • Konteineriai

  Konteineris- puikia tiks jei kambarys nedidelis, papildomos vietos atsiras saugiai ir lengvai išstumdžius baldus. Idealus pasirinkimas – baldai su ratukais. Mobilieji konteineriai – vienas iš sprendimų, juos galima naudoti ir vietoj stalčių bloko po rašomuoju stalu ir vietoj naktinės spintelės. 

 • Spintelės

  Spintelės -  labai universalus baldas teikiantis daug skirtingų pasirinkimų ir kurio bent po vieną yra visuose namų kambariuose. Tai labai praktiškas būdas pasidėti visus vaikų daiktus, bei žaislus, dailiai juos surūšiuoti į stilingas ir tuo pačiu vaikų kambarį puošiančias spinteles. Taigi pastarosios atlieka ir estetinę, ir daiktų laikymo funkcijas. Nesvarbu, ar norite turėti vaiko  kambaryje spalvingą interjerą, ar ieškote modernios svetainės spintelės, atrasti tai ko jums reikia pavyks mūsų internetinėje parduotuvėje. 

 • Lentynos

  Lentynomis dažniausiai- nuklota kuri nors kambario siena - toks variantas patogus vaikų kambaryje, nes tuomet net pačiam vaikui yra daiktus laikyti vienoje vietoje yra paprasta. Atskiros lentynos arba lentynų blokai  labai svarbus vaikų kambario akcentas, nes jų daiktai bus matomoje vietoje, knygutes bus galima tvarkingai sudėti ir mažieji be jokios pagalbos ir sunkumų mėgstamiausią susiras labai greitai.

 • Pakabinamos lentynėlės

  Vaikų kambaryje būtina ir daiktų saugojimo zona su žaismingomis pakabinamomis lentynomis. Net mažiausiame kambarėlyje ant sienų atsiras vietos lentynoms, spalvingoms dėžėms sudėti, medžiaginėms kišenėms sukabinti – čia paslėpsite smulkmenas, kad jos nesimėtytų. 

 • TV staliukai

  TV staliukai suteiks užbaigtumo jausmą svetainės kambariui. Kvadratiniai, ovalūs ir  blizgūs arba klasikiniai TV staliukai su stikliniu paviršiumi padės sukurti namuose jaukią ir subtilią aplinką bei unikalų interjerą.

 • Žurnaliniai staliukai

  Žurnaliniai staliukai - patogus ir funkcionalus baldas. Kavos staliukas yra paskutinė svetainės sudedamoji dalis. Todėl norint pilnai užpildyti kambario erdvę jį reikia išsirinkti ypač atsakingai. Kavos staliukas gali būti ne tik praktiškas, bet ir tapti ypatinga interjero detale.

 • Vaikų kambario kolekcijos

  Šių baldų privalumas tas - jog iš pasirinktos sistemos, galėsite lengvai susikomplektuoti to paties dizaino baldus, svetainės, valgomojo, prieškambario bei miegamojo erdvėms.