Svetainės

Svetainė – namų erdvė, kurioje dažniausiai pasitinkami svečiai ar leidžiamas laisvalaikis. Labai svarbu, kad svetainėje būtu jauku ir malonu leisti laiką. Todėl baldai turi būti renkami labai atidžiai. Šie baldai privalo suteikti kuo daugiau patogumo ir jaukumo, o tokius baldus surasti nelengva. Platus įvairių baldų pasirinkimas leis Jums neskubant išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius patenkinančius svetainės baldus. 

Kiekvienuose namuose svetainė yra namų centras: čia labiausiai atsispindi šeimininkų skonis, jų pomėgiai ir interesai. Kad svetainės interjeras visada išliktų šiuolaikiškas, visai nebūtina sekti karščiausių dizaino tendencijų, pakanka racionaliai pasirinkti tam tikrą stilių ir nuolat atnaujinti detales.

Kad Jūsų svetainė visada atrodytų stilinga ir šiuolaikiška, tereikia ją teisingai suskirstyti zonomis, pasirinkti skoningus baldus. yra erdvė, kur patogu ruošti maistą, susirinkti visai šeimai prie pusryčių ar vakarienės  ir priimti svečius. Mūsų svetainėje www.baldaivisiems.lt rasite puikios kokybės, moderanaus bei klasikinio dizaino svetainės komplektų, stalai ir kėdės Jus tikrai nustebins kaina. Baldai internetu-greitas ir patogus būdas įsigyti baldus.

Šioje kategorijoje prekių nėra.

 • Svetainės komplektai

  Svetainės kompletas - svarbiausia, kad jis būtų praktiškas, patogus, funkcionalus ir estetiškai atrodytų. Platus svetainės komplektų asortimentas, gausi spalvinė gama mūsų internetinėje parduotuvėje, padės net išrankiausiam klientui rasti baldus savo namams. Mūsų svetainėje www.baldaivisiems.lt rasite puikios kokybės, modernaus bei klasikinio dizaino svetainės komplektų bei sekcijų. Baldai internetu-greitas ir patogus būdas įsigyti baldus.

 • Sekcijos

  Sekcijos - leidžia optimaliai ir racionaliai išnaudoti kambario erdvę, padeda ją sutaupyti ir suteikia daug praktiškos erdvės susidėti įvairiems daiktams. Šiais laikais sekcijos pasižymi labai universaliais sprendimais, yra labai įvairių, skirtingų stilių, formų ir spalvų ir gaminamos iš įvairių medžiagų. Sekcijų įvairovė rinkoje labai didelė, todėl kiekvienas pirkėjas turi galimybę išsirinkti norimą baldą. Kadangi šie baldai būna įvairių dydžių, be vargo mūsų internetinėje parduotuvėje išsirinksite Jums tinkamiausią. Mūsų svetainėje www.baldaivisiems.lt rasite puikios kokybės, modernaus bei klasikinio dizaino svetainės komplektų bei sekcijų kolekcijų. Baldai internetu-greitas ir patogus būdas įsigyti baldus.

 • Komodos

  Komoda – labai funkcionalus baldas. Užimdama sąlyginiai nedaug erdvės, ji talpina daugybę daiktų: nuo skalbinių ir drabužių iki smulkmenų, kurios dažnai naudojamos. Specialistai paskaičiavo, jog komodos naudingumo koeficientas beveik šimtaprocentinis. Ir visa tai – dėl ištraukiamų stalčių. Būtent jie leidžia išnaudoti visą erdvę, suteiktą šiam baldui. Ne veltui žodis " commode" prancūzų kalboje reiškia „patogus“.

 • TV staliukai

  TV staliukai suteiks užbaigtumo jausmą svetainės kambariui. Kvadratiniai, ovalūs ir  blizgūs arba klasikiniai TV staliukai su stikliniu paviršiumi padės sukurti namuose jaukią ir subtilią aplinką bei unikalų interjerą.

 • Žurnaliniai staliukai

  Žurnaliniai staliukai - patogus ir funkcionalus baldas. Kavos staliukas yra paskutinė svetainės sudedamoji dalis. Todėl norint pilnai užpildyti kambario erdvę jį reikia išsirinkti ypač atsakingai. Kavos staliukas gali būti ne tik praktiškas, bet ir tapti ypatinga dekoro detale.

 • Spintelės

  Spintelės -  labai universalus baldas teikiantis daug skirtingų pasirinkimų ir kurio bent po vieną yra visuose namų kambariuose. Tai labai praktiškas būdas pasidėti visus daiktus, dailiai juos surūšiuoti į stilingasi tuo pačiu kambarį puošiančias spinteles. Taigi pastarosios atlieka ir estetinę, ir daiktų laikymo funkcijas. Nesvarbu, ar norite turėti namuose klasikinį interjerą, ar ieškote modernios svetainės spintelės, atrasti tai ko jums reikia pavyks mūsų internetinėje parduotuvėje. 

 • Vitrinos

  Vitrinos - yra labai svarbios siekiant išpildyti tinkamą namų interjerą.  Populiarios svetainės vitrinos, kartu su integruotu apšvietimu, kuris suteikia galimybę ne tik net ir nakties metu nesunkiai pasiimti reikiamą daiktą, tačiau sukurti papildomą estetinį pojūtį. Svarbiausia nebijoti  išlaisvinti savo vazduotę. Nebijokite eksperimentuoti ir taip sugebėsite rasti Jums labiausiai tinkantį variantą mūsų internetinėje parduotuvėje.

 • Spintos

  Spintos - vienas iš daugiausiai vietos užimančių baldų svetainėje. Jose dažniausiai laikome pusę savo gyvenimo. Nenuostabu, kad ieškome kuo talpesnio pasirinkimo. Žinoma, net ir funkcionalumas yra neatsiejamas nuo estetikos, kadangi visada norisi susirasti kuo gražesnį variantą, kuris neabejotinai derėtų prie bendro namų interjero. Svetainės spintos turėtų būti pasirenkamos pagal tam tikrus kriterijus. Nusistačiusi, kokios jums reikia kur kas greičiau rasite poreikius tenkinantį variantą.

 • Pakabinamos lentynėlės

  Lentynos - vienas iš mažiausiai vietos užimančių baldų namuose. Jose dažniausiai laikome knygas, nuortaukas ar interjero dekoracijas. Atskiros lentynos arba lentynu blokai  labai svarbus namų akcentas Žinoma, net ir funkcionalumas yra neatsiejamas nuo estetikos, kadangi visada norisi susirasti kuo gražesnį variantą, kuris neabejotinai derėtų prie bendro namų interjero. 

 • Lentynos

  Lentynomis dažniausiai- nuklota kuri nors kambario siena - toks variantas patogus praktiškiems žmonėms, mėgstantiems vienodus daiktus laikyti vienoje vietoje. Atskiros lentynos arba lentynų blokai  labai svarbus namų akcentas. 

 • Veidrodžiai

  Veidrodis atspindi namų interjerą. Veidrodžiai suteikia jaukumo įspūdį. Iš tiesų mada yra savo namuose turėti labai daug veidrodžių, kurių paskirtis — vizualiai išplėsti būsto erdvę. Dekoratoriai, dizaineriai ir, svarbiausia, psichologai garsiausiai skelbia, kad visur reikia paisyti saiko, taip pat ir puošiant savo namus veidrodžiais.

 • Valgomojo komplektai

  Valgomojo baldai -tai vieta, kurioje galite mandagiai priimti svečius, pasikviesti vakarieniauti draugus, kolegas ir ramiai leisti vakarus.

  Valgomieji skirti ne vien tik vakarienėms, jie padeda suartinti žmones, nes tik tuomet pagaliau atrandame laiko niekur neskubant pabendrauti ir pasimėgauti maistu.

 • Stalai

  Stalas– pagrindinis valgomojo baldas. Itin miniatiūrinėje patalpoje patartina statyti kompaktišką apskritą staliuką viena koja. Toks modelis labai patogus, užima mažai vietos ir atrodo kone besvoris, o tai labai svarbu mažoje patalpoje. Erdvę taupo ir išskleidžiamas stalas, kuris neišskleistas tarnauja per kasdienius pietus ir vakarienes, o prie išskleisto telpa ne tik visi šeimos nariai, bet ir būrys svečių. Nuo stalo formos irgi labai daug priklauso. Universaliausi ir populiariausi yra kvadratiniai ir stačiakampiai stalai. Priklausomai nuo dizaino tokį baldą galima statyti valgomojo centre arba, taupant erdvę, pristumti prie vienos iš sienų.

 • Kėdės

  Valgomojo kėdės -svarbi valgomojo kambario ar svetainės dalis, todėl jas reikėtų rinktis pagal jo stilių. Stalo ir kėdžių dizainas bei faktūra turi būti vienodi. Jei, tarkim, stalas stiklinis, prie jo reikėtų derinti tokias kėdes, kurios šalia neatrodytų sunkios ir harmoningai derėtų su stalu, tarkim,  Prie klasikinio medžio masyvo stalo derės medinės ir medinės gobelenu ar oda aptrauktos kėdės. O štai pagal spalvą stalas ir kėdės gali skirtis. Ryškių ir netgi skirtingų atspalvių kėdės – madinga valgomojo tendencija.

 • Svetainės kolekcijos

  Klasikinės, modernaus dizaino, provanso stiliaus, funkcionalios korpusinių baldų kolekcijos. Puikiai erdvę taupančios svetainės kambario kolekcijos ar šiuolaikiškos, modernios sistemos. Įvairiausių modelių sekcijos, susidedančios iš pakabinamų ir pastatomų indaujų bei kitų modulių. Funkcionalios sekcijos iš pastatomų ir pakabinamų lentynų su skirtingo dydžio ar formų lentynėlėmis, stalčiais ir segmentais, kuriose galėsite puikiai sutalpinti įvairiausius daiktus, ar pastatyti gražią dekoro detalę. Sekcijos, svetainės korpusinių baldų kolekcijos su talpiomis lentynomis, kuriose puikiai sutilps knygos, žvakės ir kiti svarbiausi Jūsų daiktai. Indaujos, kurios puikiai užpildys Jūsų kambario erdvę. Čia rasite įvairių spalvų bei modelių universalias baldų sistemas. Šių baldų privalumas tas - jog iš pasirinktos sistemos, galėsite lengvai susikomplektuoti to paties dizaino baldus, svetainės, valgomojo, prieškambario bei miegamojo erdvėms.