Prieškambario

Prieškambario baldai suformuoja Jūsų namų veidą. Tai ir mūsų būsto vizitinė kortelė, kurią pirmiausia pamato pro duris įžengę svečiai. O pirmasis įspūdis, be galo svarbus, todėl prieškambarį reikėtų įrengti taip, kad jis atrodytų erdvus, būtų šviesus ir tvarkingas.

Kurdami prieškambarį turėtumėte nepamiršti, jog šios erdvės dizainas priklauso nuo to, kokiais baldais ji bus užpildyta. Prieškambaris turėtų būti ne tik išvaizdus, bet ir funkcionalus. Pagrindinė prieškambario baldų paskirtis – saugoti ne tik namiškių drabužius ir avalynę, bet ir kuriam laikui priglausti svečių daiktus. Taigi reikia racionaliai išnaudoti erdvę, kad būtų galima patogiai sutalpinti didelį kiekį įvairių daiktų – nuo pirštinių ir skėčių iki avalynės ir viršutinių drabužių.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių prieškambario komplektų, spintų, komodų, batų dėžių, drabužių kabyklų, veidrodžių ar kitų, prieškambariui skirtų baldų. 

Šioje kategorijoje prekių nėra.

 • Prieškambario komplektai

  Prieškambario baldų komplektas  turėtų būti ne tik išvaizdus, bet ir funkcionalus. Tai padės Jums  racionaliai išnaudoti erdvę, kad būtų galima patogiai sutalpinti didelį kiekį įvairių daiktų – nuo pirštinių ir skėčių iki avalynės ir viršutinių drabužių,

  Prieškambario baldų komplektų  platus pasirinkimas  vientisų ar iš skirtingų baldų dalių susidedančių puikiai tiks tiek mažam, tiek dideliam prieškambariui, modernus ar klasikinis stilius patenkins klientus, turinčius net ir skirtingus skonius  ir poreikius . Dažniausiai baldų komplektus sudaro kabykla rūbams, batų dėžė, spinta ir veidrodis.

 • Batų dėžės

  Batų dėžė prieškambaryje yra nepakeičiamas ir labai reikalingas baldas. Batų dėžės, su viduje įrengtomis lentynomis avalynei sudėti, pastatomos arba pakabinamos užima labai mažai vietos, tačiau yra gana talpios – galima sutalpinti 10 ar net 12 porų batų. Labai yra patogu persiausite batus, jei ant batų dėžės bus įrengta vieta prisėsti, o grįžus į namus ant batinės labai patogu pasidėti rankinę. Skirtingų matmenų ir spalvų batų dėžes galėsite pritaikyti prie savo esamo prieškambario interjero.

 • Spintos

  Prieškambario spintos turėtų būti patogios, pritaikytos kasdieniam naudojimui. Į erdvų šiuolaikinio būsto prieškambarį idealiai įsilieja didelė patogi spinta, kurioje galima gražiai išdėlioti ir sukabinti viršutinius drabužius, sudėti aksesuarus ir sukrauti nesezoninę avalynę. 

 • Komodos

  Komoda – labai funkcionalus baldas. Užimdama sąlyginiai nedaug erdvės, ji talpina daugybę daiktų: nuo skalbinių ir drabužių iki smulkmenų, kurios dažnai naudojamos. Specialistai paskaičiavo, jog komodos naudingumo koeficientas beveik šimtaprocentinis. Ir visa tai – dėl ištraukiamų stalčių. Būtent jie leidžia išnaudoti visą erdvę, suteiktą šiam baldui. Ne veltui žodis " commode" prancūzų kalboje reiškia „patogus“.

 • Drabužių kabyklos

  Drabužių kabykla – vienas iš patogiausių ir reikalingiausių baldų mūsų namuose. Prieškambaryje labai patogu ant drabužių kabyklos pasikabinti rūbus, šalikėlį, kepurę, pasidėti skėtį. Jos yra gaminamos skirtingų spalvų ir dizaino. Platus šių baldų asortimentas mūsų internetinėje parduotuvėje, suteikia galimybę net išrankiausiam klientui išsirinkti labiausiai tinkamą  drabužių kabyklą.

 • Lentynos

  Lentyna prieškambaryje gali atlikti labai skirtingas funkcijas- tiesiog  pagal kiekvieno mūsų individualius poreikius, gyvenimo būdą. Svarbiausia yra suplanuoti ką norite dėti i lentynas ir kokią funkciją jos atliks - ar tai bus interjero detalė, ar bus laikomi daiktai. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų lentynų pasirinkimą.

 • Spintelės

  Spintelės -  labai universalus baldas teikiantis daug skirtingų pasirinkimų ir kurio bent po vieną yra visuose namų kambariuose. Tai labai praktiškas būdas pasidėti visus daiktus, dailiai juos surūšiuoti į stilingasi tuo pačiu kambarį puošiančias spinteles. Taigi pastarosios atlieka ir estetinę, ir daiktų laikymo funkcijas. Nesvarbu, ar norite turėti namuose klasikinį interjerą, ar ieškote modernios svetainės spintelės, atrasti tai ko jums reikia pavyks mūsų internetinėje parduotuvėje. 

 • Veidrodžiai

  Veidrodis atspindi namų interjerą. Veidrodžiai suteikia jaukumo įspūdį. Iš tiesų mada yra savo namuose turėti labai daug veidrodžių, kurių paskirtis — vizualiai išplėsti būsto erdvę. Dekoratoriai, dizaineriai ir, svarbiausia, psichologai garsiausiai skelbia, kad visur reikia paisyti saiko, taip pat ir puošiant savo namus veidrodžiais.

 • Prieškambario kolekcijos

  Šių baldų privalumas tas - jog iš pasirinktos sistemos, galėsite lengvai susikomplektuoti to paties dizaino baldus, svetainės, valgomojo, prieškambario bei miegamojo erdvėms.