Pagal kolekcijas

Puikios idėjos namams. Įvairių baldų kolekcijos, kurios pavers Jūsų namus dar jaukesniais. Čia rasite unikalių, ne tik lakoniško, bet ir neįprasto, originalaus dizaino odinių ir medinių baldų, kurie Jums leis sukurti Jūsų individualų stilių. Interjeras su mūsų  baldais gali būti tiek klasikinis, tiek modernus. Didelis baldų kolekcijų pasirinkimas ir spalvų, įvairiausių modelių bei skirtingų apdailų, pateisins net ir reikliausio kliento lūkesčius. Šių baldų privalumas tas - jog iš pasirinktos sistemos, galėsite lengvai susikomplektuoti to paties dizaino baldus, svetainės, valgomojo, prieškambario bei miegamojo erdvėms.

Yra 85 prekės(-ių).

 • Virtuvės kolekcijos

  Virtuves kolekcijose  atraskite naujausias tendencijas ir nesenstančias  tradicijas. Tai  padės jums sužinoti , kaip lengvai pakeisti savo virtuvę ir padaryti ja funkcionalia. Galite rasti idėjų kaip pakeisti jūsų virtuvės išvaizdą ir sukurti optimalų išdėstymą baldų, kurie tinka jūsų interjere. Dabar kiekvienas gali džiaugtis modernia ir ergonomiška virtuve. Šių baldų privalumas tas - jog iš pasirinktos sistemos, galėsite lengvai susikomplektuoti to paties dizaino baldus, svetainės, valgomojo, prieškambario bei miegamojo erdvėms.

 • Svetainės kolekcijos

  Klasikinės, modernaus dizaino, provanso stiliaus, funkcionalios korpusinių baldų kolekcijos. Puikiai erdvę taupančios svetainės kambario kolekcijos ar šiuolaikiškos, modernios sistemos. Įvairiausių modelių sekcijos, susidedančios iš pakabinamų ir pastatomų indaujų bei kitų modulių. Funkcionalios sekcijos iš pastatomų ir pakabinamų lentynų su skirtingo dydžio ar formų lentynėlėmis, stalčiais ir segmentais, kuriose galėsite puikiai sutalpinti įvairiausius daiktus, ar pastatyti gražią interjero detalę. Sekcijos, svetainės korpusinių baldų kolekcijos su talpiomis lentynomis, kuriose puikiai sutilps knygos, žvakės ir kiti svarbiausi Jūsų daiktai. Indaujos, kurios puikiai užpildys Jūsų kambario erdvę. Čia rasite įvairių spalvų bei modelių universalias baldų sistemas. Šių baldų privalumas tas - jog iš pasirinktos sistemos, galėsite lengvai susikomplektuoti to paties dizaino baldus, svetainės, valgomojo, prieškambario bei miegamojo erdvėms. 

 • Miegamojo kolekcijos

  Miegamojo baldai - pagrindinės detalės, paversiančios šį kambarį išskirtiniu. Miegamasis - tai ramybės ir poilsio zona, skirta Jūsų poilsiui. Labai svarbu, kad šioje erdvėje galėtumėte atsipalaiduoti ir jaustis jaukiai. Geras poilsis- būtinas žmogaus sveikatai. Tik gerai pailsėjęs žmogus gali produktyviai dirbti, energingai leisti laiką, turėti visavertį gyvenimą. Miegamojo baldai yra pagrindinis elementas, paversiantis Jūsų miegamąjį išskirtinį. Šių baldų privalumas tas - jog iš pasirinktos sistemos, galėsite lengvai susikomplektuoti to paties dizaino baldus, svetainės, valgomojo, prieškambario bei miegamojo erdvėms.

 • Vaikų kambario kolekcijos

  Vaikų ar jaunuolių kambario  baldų kolekcijos - pateiks Jums idėjų, bei padės suprasti  kad baldai, esantys šiame kambaryje, turi būti stilingi, praktiški ir patogūs. Patraukliai įrengtas kambarys – viena iš harmoningos vaiko raidos sąlygų. Pagrindiniai vaikų baldai – lova, spinta – turėtų būti ypač geros kokybės, nes jais bus galima naudotis ne vienus metus. Išmintinga įsigyti kartu su vaiku augančius baldus. Jei jie sukonstruoti iš atskirų modulių, kambario šeimininkui augant, keičiantis jo poreikiams arba gimus broliui ar seseriai, bus paprasčiau derinti, keisti ar papildyti interjerą. Šių baldų privalumas tas - jog iš pasirinktos sistemos, galėsite lengvai susikomplektuoti to paties dizaino baldus, svetainės, valgomojo, prieškambario bei miegamojo erdvėms.

 • Biuro kolekcijos

  Biuro baldų kolekcijos patiks skirtingus skonius ir poreikius turintiems klientams. Iš kolekcijų galėsite ne tik išsirinkti norimus biuro baldus, pateiks idėjų, kaip patogiai ir stilingai įrengti savo biurą ar darbo kambarį. Teisingai sustatyti biuro ar darbo kambario baldai sukuria funkcionalias darbo vietas. Šių baldų privalumas tas - jog iš pasirinktos sistemos, galėsite lengvai susikomplektuoti to paties dizaino baldus, svetainės, valgomojo, prieškambario bei miegamojo erdvėms.

 • Prieškambario kolekcijos

  Prieškambaris - mūsų būsto vizitinė kortelė, kurią pirmiausia pamato pro duris įžengę svečiai. O pirmasis įspūdis, be galo svarbus, todėl prieškambarį reikėtų įrengti taip, kad jis atrodytų erdvus, būtų šviesus ir tvarkingas. Pagrindinė prieškambario baldų paskirtis – saugoti ne tik namiškių drabužius ir avalynę, bet ir kuriam laikui priglausti svečių daiktus. Taigi reikia racionaliai išnaudoti erdvę, kad būtų galima patogiai sutalpinti didelį kiekį įvairių daiktų – nuo pirštinių ir skėčių iki avalynės ir viršutinių drabužių. Šių baldų privalumas tas - jog iš pasirinktos sistemos, galėsite lengvai susikomplektuoti to paties dizaino baldus, svetainės, valgomojo, prieškambario bei miegamojo erdvėms.

 • Vonios kolekcijos

  Vonios baldų kolekcijos - tai stilingi vonios baldai tiesiogiai iš gamintojų. Kuriant ar mėginant atnaujinti vonios interjerą, labai svarbu išsirinkti tinkamus baldus. Kurie Jūsų vonioje atrodys tikrai stilingai. Vonia visada privalo būti tvarkinga ir švari. Juk vonios kambarys taip pat atspindi Jūsų namų interjerą. Nepaisant ribotos vonios erdvės, vonios baldai turi atspindėti visų namų stilių, o taip pat būti funkcionalūs ir estetiški. Vonios baldai ir šios erdvės išnaudojimas, kaip ir bet kuri kita namų interjero detalė, atspindi šiame būste gyvenančias asmenybes. 

 • Gamintojų katalogai

  Kadangi, patys importuojame visus baldus ir dirbame su gamintojais tiesiogiai - Jūs nemokate už jokias tarpininkavimo paslaugas. Geriausios kainos garantiją visoje Lietuvoje gali pasiūlyti tik mūsų internetinė parduotuvė www.baldaivisiems.lt

  Čia Jums pateikiame visų mūsų partnerių katalogus, su kuriais dirbame be jokių tarpininkų, todėl galime pristatyti patikusią prekę, nors jos ir nėra mūsų internetinėje parduotuvėje, bet kataloguose yra matoma, informuokite mus el.laišku info@baldaivisiems.lt arba tel.+37061611444, kokia prekė Jus sudomino  ir mes Jums atsiųsime asmeninį pasiūlymą.

puslapyje
Rodoma 1 - 18 iš 85 dalykų
Rodoma 1 - 18 iš 85 dalykų

Katalogas

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Šiuo metu nėra ypatingų prekių.

Mūsų parduotuvės

Žymos: