Minkšti

Minkšti baldai - skirti svetainei, vaikų kambariui, darbo kambariui ir kitoms namų erdvėms, kuriose yra praleidžiamas laikas, skirtas atsipalaiduoti ar pailsėti po ilgos dienos.

Minkšti baldai gali pakeisti kambario interjerą neatpažįstamai. Daugiafunkciniai minkšti kampai, sofos-lovos ar foteliai, kurių pasirinkimas taip pat didelis, gali virsti patogiomis lovomis, kartu su vieta, skirta patalynei sudėti. Mūsų svetainėje www.baldaivisiems.lt rasite puikios kokybės, moderanaus bei klasikinio dizaino svetainės komplektų, minkšti kampai, sofos-lovos Jus tikrai nustebins kaina. Baldai internetu-greitas ir patogus būdas įsigyti baldus.

Šioje kategorijoje prekių nėra.

 • Minkšti kampai

  Minkšti kampai – tai puiki idėja namams, nes  tai labai patogūs ir kompaktiški baldai, kuriuos galima pritaikyti ne tik svetainėje, bet ir kituose kambariuose.  Dauguma minkštų kampų turi miegojimo mechanizmą ir dėže patalynei. Mūsų internetinėje parduotuvėje už geriausią kainą, įvairių modelių ir spalvų minkšti kampai svetainės kambariui. Klasikinio stiliaus natūralios odos, modernūs minkšti kampai iš gobeleno, kombinuotos natūralios ir dirbtinės odos minkšti kampai. Mūsų svetainėje www.baldaivisiems.lt platus minkšų kampų pasirinkimas Jūsų svetainei.

 • Sofos

  Sofa - su miegojimo funkcija puikus sprendimas mažose erdvėse. Tai vienas populiariausių ir baldų, statomų ir svetainėje ir miegamajame, ir vaikų kambaryje.  Nedidelės sofos lovos, kurios puikiai telpa net ir mažiausiose erdvėse, puikiai gali būti Jūsų kambario akcentu, jei suderinsite skirtingų spalvų ir raštų svetainės baldus. Mūsų internetinėje parduotuvėje platus pasirinkimas įvairių spalvų sofų lovų, su miegojimo funkcija ir patalynės dėžėmis,  bei galimybė rinktis iš plačios spalvų paletės. Modernios ar klasikinės ir funkcionalios sofos lovos - šiuolaikiškas sprendimas namams.

 • Minkštų baldų komplektai

  Minkšti baldų komplektai- klasikiniai, modernaus dizaino, funkcionalūs puikus sprendimas namams. Komplektus galima rinktis pagamintus iš natūralios, modifikuotos, dirbtinės odos, gobeleno ar kombinuoto audinio. Svetainės minkštų baldų komplektai sudaryti  iš trivietės ir dvivietes sofos su foteliais ar be jų puikiai derės Jūsų interjere. Mūsų internetinėje parduotuvėje yra galimybė pasirinkti norimą gobeleno ar odos spalvą ir medžio spalvos apdailą.

 • Foteliai

  Fotelis - tai funkcionali interjero puošmena.  Foteliai su poilsio mechanizmu ramiems vakarams, kuomet norisi atsipalaiduoti, atsikratyti rūpesčių ir pasinerti į malonius prisiminimus. Dideli, minkšti iš natūralios odos pagaminti foteliai suteiks Jūsų svetainės kambariui elegancijos. Šie baldai tinkantys tiek svetainėje, tiek darbo ar miegamojo kambariuose.

 • Pufai

  Pufai – ne tik prisidės kuriant komfortą, bet ir bus žaisminga interjero detalė, atkreipianti visų dėmesį.  Pufai neužima daug vietos ir atlieka daugybę funkcijų – tai ir stiliaus detalė, turi talpias daiktadėžes ir patogus baldas svetainės kambaryje, miegamajame, vaikų ar jaunuolių kambaryje. Šis labai universalus baldas tiks bet kuriame kambaryje ir  Jūsų namams jie suteiks jaukumo ir žaismingumo.