Miegamojo

Miegamojo baldai - pagrindinės detalės, paversiančios šį kambarį išskirtiniu. Miegamasis - tai ramybės ir poilsio zona, skirta Jūsų poilsiui. Labai svarbu, kad šioje erdvėje galėtumėte atsipalaiduoti ir jaustis jaukiai. 

Geras poilsis - būtinas žmogaus sveikatai. Tik gerai pailsėjęs žmogus gali produktyviai dirbti, energingai leisti laiką, turėti visavertį gyvenimą. Miegamojo baldai yra pagrindinis elementas, paversiantis Jūsų miegamąjį išskirtinį. Mūsų svetainėje www.baldaivisiems.lt rasite puikios kokybės, moderanaus bei klasikinio dizaino miegamojo komplektų. Lovos, sofos-lovos, spintos, komodos, naktinės spintelės Jus tikrai nustebins kaina. Baldai internetu-greitas ir patogus būdas įsigyti baldus.

Šioje kategorijoje prekių nėra.

 • Miegamojo komplektai

  Miegamojo komplektai padės suprasti ir lengviau išsirinkti, kokio miegamojo norėtumėte. Lova, spinta, naktinės spintelės  - tai pagrindiniai ir labiausiai reikalingi baldai miegamajame. Miegamojo komplektą galima pirkti visą arba atskirai kiekvieną miegamojo komplekto dalį, atsižvelgiant į Jūsų norus ir poreikius. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų miegamojo komplektų asortimentą.

 • Lovos

  Lova- tai svarbiausias miegamojo baldas. Nuo jos patogumo priklauso miego kokybė ir kartu žmogaus sveikata. Svarbu, kad lova būtų pagaminta iš natūralių nekenksmingų medžiagų: natūralios medienos, medžio drožlių ar metalo. Žinoma, geriausia rinkti medinę lovą – natūrali mediena sušildys patalpą ir sukurs jaukumo atmosferą. Jei natūralus medis netinka pagal interjero sprendimą, galima rinktis medžiagas, pagamintas medžio drožlių pagrindu. Jos taip pat patrauklios ir dera prie šiuolaikinio dizaino. Labai patogu, kai miegamojo lovoje įmontuota patalynės dėžė, kur galima sudėti ne tik patalynę, bet ir nesezoninius drabužius ar kitus nekasdienio naudojimo daiktus.

 • Spintos

  Spintos – jos turi būti aukštos, talpios, funkcionalios, patogiai varstytis. Dabar gaminamos su paslėptomis rankenomis ar visai be jų. Stumdomosios durys gerokai patogesnės, nes taupo erdvę ir suteikia miegamojo interjerui elegancijos. Veidrodiniai, stikliniai ar gerai nupoliruoti mediniai paviršiai elegantiškai atspindi miegamojo interjerą. Spintų pasirinkimas iš plačios spalvų paletės. Įvairiausių modelių bei skirtingų apdailų spintos. Keturių, trijų, dviejų ar vienų durų spintos. Kampinės spintos, spintos su stumdomomis durimis, spintos su stalčiais bei veidrodžiais. Visa tai rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

 • Komodos

  Komoda – labai funkcionalus baldas. Užimdama sąlyginiai nedaug erdvės, ji talpina daugybę daiktų: nuo skalbinių ir drabužių iki smulkmenų, kurios dažnai naudojamos. Specialistai paskaičiavo, jog komodos naudingumo koeficientas beveik šimtaprocentinis. Ir visa tai – dėl ištraukiamų stalčių. Būtent jie leidžia išnaudoti visą erdvę, suteiktą šiam baldui. Ne veltui žodis "commode" prancūzų kalboje reiškia „patogus“. Svarbiausia komodų ypatybė – daugiafunkcionalumas, todėl mūsų internetinėje parduotuvėje rasite paltų komodų asortimentą.

 • Čiužiniai

  Čiužinys – neabejotinai pati svarbiausia namų apstatymo dalis. Lovoje praleidžiame apie trečdalį paros: čia ilsimės, atsigauname. Čiužinys gali smarkiai įtakoti miego kokybę, todėl būtina išsirinkti tokį, kuris geriausiai atitiktų Jūsų poreikius. Būtinai rinkitės tokį čiužinį, kuris derintųsi prie Jūsų mėgstamos miego pozos, svorio ir asmeninių pageidavimų. Net jei čiužinys laikomas minkštu, Jums jis gali būti per kietas arba atvirkščiai.

  Čiužiniai gaminami iš įvairių medžiagų. Išsirinkti tinkamą čiužinį ypač svarbu kenčiantiems nugaros skausmus ar turintiems kitokių sveikatos problemų. Būtų idealu, jei jis mažintų spaudimą atitinkamuose kūno taškuose: taip kur kas geriau išsimiegotumėte. Galiausiai, bet nemažiau svarbu yra tai, kad čiužinys turi būti patogus ir suteikti optimalią atramą kūnui, kad tikrai atsikeltumėte pailsėję ir pasikrovę energijos.

  Mes siūlome  platų čiužinių asortimentą internetinėje parduotuvėje, puikus mūsų konsultantai padėjus Jums išsirinkti tinkamiausią čiužinį.

 • Grotelės

  Grotelės yra miegamojo lovos dalis, kuri dažnai parduodama kartu su miegamojo lova. Tačiau miegamojo lovų groteles galima įsigyti ir atskirai. Grotelės čiužiniui suteikia papildomų ergonominių savybių, užtikrina gerą čiužinio vedinimasi bei prailgina čiužinio tarnavimo laiką. Dažniausiai grotelės yra gaminamos iš medienos - lenktos medienos lentjuostės. Rinkdamiesi groteles, atkreipkite dėmesį į jų lankstumą, į bendrus parametrus, o taip pat į kiekvienos grotelės atskirai įdėjimo į sistemą principą. Ant miegamosios lovos grotelių čiužinys turi gulėti stabiliai, jos neturi girgždėti ir per daug išsilenkti. Galima rinktis medines ar iš plastiko pagamintas groteles. Grotelių gamintojai taip pat siūlo pirkti jau paruoštas grotelių sistemas arba pagal jūsų pageidavimus pagaminti tiek grotelių, kiek jums reikia.

 • Naktinės spintelės

  Naktinės spintelės ir turi harmoningai įsilieti į bendrą kompoziciją, būti ne tik gražios, bet ir funkcionalios bei lengvai pasiekiamos. Jas geriau rinktis be aštrių kampų, kad naktį netikėtai suskambus telefonui į jas nesusitrenktumėte. Puiku, kai stalčiai ištraukiami iki galo ir švelniai užsidaro nesukeldami papildomo triukšmo.

 • TV staliukai

  TV staliukai suteiks užbaigtumo jausmą miegamojo kambariui. Kvadratiniai, ovalūs ir  blizgūs arba klasikiniai TV staliukai su stikliniu paviršiumi padės sukurti namuose jaukią ir subtilią aplinką bei unikalų interjerą.

 • Spintelės

  Spintelės -  labai universalus baldas teikiantis daug skirtingų pasirinkimų ir kurio bent po vieną yra visuose namų kambariuose. Tai labai praktiškas būdas pasidėti visus daiktus, dailiai juos surūšiuoti į stilingas ir  tuo pačiu kambarį puošiančias spinteles. Taigi pastarosios atlieka ir estetinę, ir daiktų laikymo funkcijas. Nesvarbu, ar norite turėti namuose klasikinį interjerą, ar ieškote modernios svetainės spintelės – atrasti tai ko jums reikia – pavyks mūsų internetinėje parduotuvėje. 

 • Tualetiniai staliukai

  Be tualetinio staliuko nei viena moteris miegamajame neapsieis, nes labai svarbu turėti zona,  kur galima pasirūpinti savo grožiu. Čia turėtų būti įvairaus dydžio stalčiukų ir lentynėlių susidėti visas reikalingas priemones, bei papuošalus. Tualetinį staliuką praktiškumo sumetimais galėtų pakeisti ir patogi komoda. Svarbu, kad ši zona būtų įrengta gerai tiek natūralios, tiek dirbtinės šviesos apšviečiamoje kambario dalyje.

 • Žurnaliniai staliukai

  Žurnaliniai staliukai - patogus ir funkcionalus baldas. Žurnalinis staliukas yra paskutinė miegamojo sudedamoji dalis. Todėl norint pilnai užpildyti kambario erdvę jį reikia išsirinkti ypač atsakingai. Žurnalinis staliukas gali būti ne tik praktiškas, bet ir tapti ypatinga dekoro detale.

 • Veidrodžiai

  Veidrodžiai miegamajame, be tiesioginės paskirties, vaidina svarbų vaidmenį ir kaip meninis elementas, užbaigiantis regimąjį kambario dizainą.

 • Lentynos

  Lentynos - vienas iš mažiausiai vietos užimančių baldų namuose. Jose dažniausiai laikome knygas, nuortaukas ar interjero dekoracijas. Atskiros lentynos arba lentynu blokai  labai svarbus namų akcentas Žinoma, net ir funkcionalumas yra neatsiejamas nuo estetikos, kadangi visada norisi susirasti kuo gražesnį variantą, kuris neabejotinai derėtų prie bendro namų interjero. 

 • Pakabinamos lentynėlės

  Lentynomis dažinausiai- nuklota kuri nors kambario siena - toks variantas patogus praktiškiems žmonėms, mėgstantiems vienodus daiktus laikyti vienoje vietoje. Atskiros lentynos arba lentynų blokai  labai svarbus namų akcentas. 

 • Skrynios

  Jei nemėgstate masyvių spintų ir lentynų, o daiktams vietos namie trūksta, rinkitės talpią skrynią. Jų yra pačių įvairiausių, o kad lengviau būtų įsivaizduoti, kokios norite (tamsios, šviesios, su kojelėmis ar be jų, gausiai dekoruotos, o gal minimalios) ir kur ją pastatyti. P.S. Puiki daiktų saugykla gali būti ir močiutės skrynia.

 • Miegamojo kolekcijos

  Čia rasite įvairių spalvų bei modelių universalias baldų sistemas. Miegamojo baldai, kurie pavers Jūsų miegamąjį kambarį dar jaukesniu. Čia rasite unikalių, ne tik lakoniško, bet ir neįprasto, originalaus dizaino odinių ir medinių baldų, kurie Jums leis sukurti Jūsų individualų stilių. Dvigulės lovos, dvigulės minkštos lovos, viengulės lovos, viengulės lovos su stalčiumi, tachtos. Įvairiausių matmenų, spalvų bei modelių spintelės prie lovos su stalčiais, durelėmis ar be jų. Platus komodų ir kombinuotų komodų pasirinkimas iš didžiulės spalvų paletės, įvairiausių modelių bei skirtingų apdailų. Keturių, trijų, dviejų ar vienų durų spintos. Kampinės spintos, spintos su stumdomomis durimis, su stalčiais bei veidrodžiais. Tualetiniai staliukai su veidrodžiais ar be jų, taip pat galimi modeliai su stalčiukais. Pakabinami ir pastatomi veidrodžiai galės būti ne tik panaudojami pagal savo paskirtį, bet ir būti autentiška interjero detale. Šių baldų privalumas tas - jog iš pasirinktos sistemos, galėsite lengvai susikomplektuoti to paties dizaino baldus, svetainės, valgomojo, prieškambario bei miegamojo erdvėms.