Kodėl patogu pirkti?

 

Namai – tai yra mūsų tvirtovė, kuriuose mes gyvename ir ilsimės, džiaugiamės kartu su šeima, leidžiame laiką su draugais ar artimaisiais, o baldai suteikia mūsų poilsiui ir bendravimui komfortą bei patogumą.

Elektroninėje parduotuvėje www.baldaivisiems.lt maloniai galite apsipirkti neišeidami iš namų. Vertindami Jūsų brangų laiką bei pinigus, suteiksime galimybę bet kuriuo Jums patogiu metu rinktis bei užsakinėti baldus. Jums nereikės gaišti laiko važinėjant iš vienos parduotuvės į kitą ieškant patogios sofos, miegamojo lovos ar naujų baldų svetainei. Kartu su visa šeima dieną ar vakare, savaitgalį ar švenčių dienomis galėsite rinktis Jums tinkamiausius baldus ir kurti savo svajonių būstą. Baldaivisiems.lt parduotuvė yra ten, kur tik yra kompiuteris ir internetas. Mūsų darbuotojai, turintys didelę baldų pardavimo ir aptarnavimo patirtį bei puikiai išmanantys šių gaminių subtilybes, visada pasiruošę patarti ir padėti surasti Jums priimtinausią sprendimą ir atsakyti į visus rūpimus klausimus. Iškilus klausimams visada Jums padėsime – tiesiog paskambinkite telefonu 8 616 11444 arba rašykite el. paštu info@baldaivisiems.lt

Mes vertiname savo klientus, todėl siūlome tik aukštos kokybės produktus ir kartu su Jumis pasiryžę sukurti jaukius namus.

 

Patogu atsiskaityti

 

Mūsų prekių kainos yra patrauklios ir visada aiškios, be jokių paslėptų ar papildomų mokesčių. Sukūrę elektroninę parduotuvę, mes visada Jums galėsime pasiūlyti žemesnę kainą nei parduotuvėje.

Kad pasitikėtumėte mumis, Jūsų patogumui sudarėme sąlygas atsiskaityti už prekes tik tada kai jos yra pristatomos Jums į namus, ar Jūsų nurodytu adresu, be jokių išankstinių ar avansinių mokėjimų.

Visas prekes galite pirkti išsimokėtinai, sudarant išperkamosios nuomos sutartis su „MOKI lizingu“ ar „SB lizingu“. ( sąlygas žiūrėti Informacija )

Taip pat galite atsiskaityti bankiniu pavedimu, prisijungus prie savo banko ar nuėję į artimiausią banko skyrių, pervesti į mūsų sąskaitą užsakyme nurodytą sumą.

Elektroninėje parduotuvėje baldaivisiems.lt, kaip ir populiariausiose internetinėse parduotuvėse galite atsiskaityti naudojantis PAY PAL kreditinių kortelių atsiskaitymo sistema.

PAY PAL – populiariausia elektroninių atsiskaitymų sistema pasaulyje, kuria naudojasi daugiau nei 100 milijonų vartotojų 190 šalyse. Pirkėjai šia sistema gali naudotis nemokamai, pinigų pervedimo mokestį sumoka pinigų gavėjas - Jums tik reikia turėti kreditinę kortelę.

 

Kaip užsakyti prekes bei paslaugas?

Išsirenkate Jus dominančią kategoriją ir radę sau tinkamus baldus pereinate į prekių išdėstymą. Norėdami matyti ar užsakyti prekę spustelėkite nuorodą Smulkiau. Prekėje galėsite matyti jos spalvas, išdidinti nuotraukas bei skaityti prekių specifikacijas. Užsakant prekę, spausti nuorodą Į krepšelį, prieš tai būtinai nurodant spalvą ir kiekį. Užsakius visas norimas prekes eikite į savo suformuotą krepšelį, kurį rasite viršutiniame dešiniajame kampe. Įėjus į krepšelį matysite visas savo išsirinktas prekes, jų kainas bei bendrą pirkinių kainą su mokesčiais ir pristatymu (jei tai apmokestinama). Norėdami testi užsakymą, spauskite nuorodą Sekantis. Čia Jūsų prašys prisiregistruoti (jei nesate registravesis turėsite susikurti savo paskyrą), jei esate prisiregistravę pereisite prie pristatymo adreso, patikslinkite jį jei pristatymo adresas skiriasi nuo Jūsų registracijos adreso. Čia taip pat palikite mums komentarą jei Jums bus reikalingos papildomos baldų užnešimo ar surinkimo paslaugos. Sekančiame žingsnyje Jūs turite pasirinkti pristatymo būdą bei susipažinus su paslaugų teikimo taisyklėmis spausti nuorodą Toliau. Čia pasirenkate mokėjimo būdą ir spaudžiate nuorodą Patvirtinu užsakymą. Patvirtinus užsakymą, į elektroninio pašto dėžutę gaunate pranešimą apie savo užsakymą elektroninėje parduotuvėje baldaivisiems.lt.

Mes Jus toliau informuosime el. paštu apie Jūsų užsakymo eigą, baldų pristatymo ar atsiėmimo dieną.

Visus savo užsakymus bei informaciją apie jų vykdymą, Jūs bet kuriuo metu galite matyti prisiregistravę parduotuvėje baldaivisiems.lt, nuorodoje Mano paskyra.

 

Prekių pristatymo ir paslaugų kainos

 

Internetinėje parduotuvėje baldaivisiems.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną. Užsakytas prekes galite atsiimti mūsų parduotuvėje arba Jūsų patogumui pristatysime prekes nurodytu adresu iki tos vietos iki kurios gali privažiuoti mikroautobusas.  Jums pageidaujant papildomai suteiksime baldų užnešimo ir baldų surinkimo paslaugas.

 

 

Nemokamas

Mokamas

Baldų užnešimo paslaugos *

Baldų surinkimo paslaugos *

Marijampolė, Kaunas, Alytus, Vilkaviškis, Šakiai, Kazlų Rūda, Lazdijai, Kalvarija, Prienai, Birštonas.

Tik atsiimant prekes mūsų parduotuvėje "BALDAI VISIEMS"  Kauno g. 102, Marijampolėje

0 Eur

3 Eur vienas aukštas

9 Eur viena darbo valanda

Vilnius, Trakai, Elektrėnai, Kaišiadorys, Širvintai, Ukmergė, Jonava, Kėdainiai, Raseiniai, Tauragė, Jurbarkas, Druskininkai, Varėna, Šalčininkai.

0 Eur

3 Eur vienas aukštas

9 Eur viena darbo valanda

Klaipėda, Kretinga, Palanga, Skuodas, Mažeikiai, Plungė, Telšiai, Rietavas, Akmenė, Šiauliai, Kelmė, Joniškis, Pakruojis, Radviliškis, Biržai, Pasvalys, Panevėžys, Rokiškis, Kupiškis, Anykščiai, Zarasai, Visaginas, Ignalina, Utena, Molėtai, Švenčionys, Pagėgiai, Šilutė, Šilalė.

0 Eur

3 Eur vienas aukštas

9 Eur viena darbo valanda

Neringa

0 Eur

3 Eur vienas aukštas

9 Eur viena darbo valanda

 

* - jei Jūs pageidausite prekių užnešimo ar prekių surinkimo paslaugos, darant prekių užsakymą palikite mums žinutę apie pageidaujamą paslaugą.