Mūsų parduodami baldai yra tvarkingai supakuoti į kartonines pakuotes (nesurinkti). Ant visų pakuočių yra nurodytas baldo pavadinimas ir kt., viduje pakuotės rasite surinkimo instrukciją ir visus reikalingus surinkimui elementus, todėl baldą surinksite greitai ir kokybiškai.

Visiems baldams suteikiama 24 mėnesių komercinė garantija.

Pagrindinės sąlygos norint grąžinti kokybiškas prekes:

- grąžinama prekė turi būti tvarkingoje originalioje pakuotėje;

- prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ant pakuotės, nenuplėštos apsauginės plėvelės);

- prekė turi būti tos pačios komplektacijos kaip ir įsigijimo metu (visos detalės pakuotės viduje,   surinkimo instrukcija ir surinkimo elementai);

- surinktų ar bandytų rinkti baldų grąžinti negalima;

- prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

- negalima grąžinti prekės pirktos lizingo būdu.

- grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

- grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą Taisyklių punkte nurodytą grąžinimo dokumentą.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Gamintojo garantija negalioja natūraliai susidėvinčioms prekių dalims ir baldiniam audinui.

Už grąžinamas prekes pinigai pervedami į Pirkėjo nurodytą sąskaitą pavedimu.

Už apmokėtas paslaugas pinigai negrąžinami.

Po baldo pristatymo, surinkimo eigoje pastebėjus nekokybišką, pažeistą baldo elementą ar detalę, prašome ją nufotografuoti ir atsiūsti mums elektroniniu paštu info@baldaivisiems.lt su trumpu broko aprašymu, užsakymo numeriu ir Jūsų kontaktais. Susisiekę su gamintojais įvertinsime broko kilmę ir apie priimtą sprendimą Jus informuosime nedelsiant.

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis.