Savo klientams siūlome vieną greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 14 d.d. (jei baldo aprašyme nenurodyta kitaip, maksimalus terminas 40 d.d.), esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti.

Savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Baldus galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką.

Visus užsakymus pristatome visoje Lietuvoje pristatome nemokamai iki tos vietos iki kurios gali privažiuoti mikroautobusas. Baldai pristatomi nesurinkti, dėžėse ar pakuotėse. Prie visų prekių yra pridedamos surinkimo instrukcijos ir kitos prekių surinkimui reikalingos priemonės bei furnitūra.

Baldai pristatomi prieš tai informavus klientą apie pristatymo laiką. Baldai pristatomi įmonės transportu arba per siuntų tarnybą. 

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patvirtinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite sąskaitoje faktūroje.

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.